PiipRent on innovatiivne ja edukas Skandinaavias tegutsev värbamise ja tööjõu rendiga tegelev ettevõte

Pakume personaliga seotud lahendusi paljudele tegevusaladele, valdavalt oleme spetsialiseerinud firmadele transpordi-, logistika-, ehitus-, toitlustus- ja teenindussektoris, kuid värbame edukalt ka IT valdkonda kaugtöötajatena professionaalseid IT valdkonna spetisialiste! Aitame projekti jaoks sobiva meeskonna kokku panna või leiame puuduva kompetentsi juba koos töötavasse meeskonda. Oma selekteerimis- ja valikuprotsessides kasutame kaasaegseid meetmeid et tagada kõrgeim kliendi rahulolu ja seda IGA kord. Pakume oma klientidele kandidaate rollist, kandidaatide hulgast ja asukohast sõltumata.

Otsin töölisi

Otsin töölisi

Client-ee

Meil on kogemused

Me usume, et Sinu projekti edu sõltub enamasti kaasatud tööjõu talendist ja pühendumisest. Meie töölistel on aastatepikkune kogemus erinevatel projektidel töötades, mis on meist kasvatanud hea reputatsiooniga ettevõtte. Leiame või rendime Sulle kvaliteetse ja sobiva töölise!

Meie kõrged tööohutusstandardid

360 kraadi kandidaadi järelvalveprogramm koos treeningute ja karjääriarengu võimalustega kindlustab, et kõikide kandidaatide ja tööliste eest on igati hoolitsetud.

Uusimad tööpakkumised

Palun ära karda ühendust võtta kui Sinu amet pole siin pakutavate tööde nimekirjas! Me leiame töö igale heade oskustega ja hinnatud kandidaadile! 

Üldehitaja/puusepp

Kategooria: Elamuehitus
Töö tüüp: Täistööaeg
Asukoht: Lagedi, Harjumaa

Üldehitaja/saalungid ja armeerimine

Kategooria: äripindade ehitus
Töö tüüp: Täistööaeg
Asukoht: Tallinn, Harjumaa

Keevitaja

Kategooria: tootmine
Töö tüüp: Täistööaeg
Asukoht: Tartu, Harjuma

Kuidas meid leida?