Värbamine

Pakume värbamisteenust selle ehedal ja traditsioonilisel vormil. Sul on vaja töölist? Meil on andmebaas paljude andekate kandidaatidega. Kandidaatide leidmine ja selekteerimine toimub igapäevaselt. Leiame teie nõudmistele vastava kandidaadi ja aitame lõplikult valikul ja ka dokumentide vormistamisega. Igale kandidaadile anname 3 kuulise garantii: kui peaks ilmnema, et kandidaat ei sobi või lahkub 3 kuu jooksul siis PiipRent asendab kandidaadi lisatasuta.

Usume, et värbamine pole ainult “kõhutunde” järgi otsustamine. Testime võimalusel kandidaate nii vaimselt kui füüsiliselt, et otsuseid oleks võimalik teha konkreetsete tulemuste ja numbrite põhjal.

Värbamisteenuse hind alates 1600 EUR iga positsiooni täitmise eest.               Hinnale lisandub käibemaks! 

Tööjõu rent tunnihinna alusel

Aina enam kogub populaarsust töötajate rentimine. Tööjõu rent võimaldab kiiret ja mugavat tööjõuvajaduse lahendamist. Meil on ligipääs kandidaatidele, kelle hulgast leiame ka Teile sobiva töölise keda on võimalik rentida nii lühi- või pikaajaliste projektide otstarbeks.

Kogu teenus siis sisaldub tunnihinnas. Hinnad alates 12 EUR/tund.                    Hinnale lisandub käibemaks!

Tööjõu rent kuutasu alusel

Tööjõu rent nagu tunnipõhinegi, lihtsalt teenuse hind lepitakse kokku kuupõhiselt töötaja kohta. Hinna kujundavad protsessid, mida peame haldama.                           Lisaks värbamisele, dokumentatsioonihaldusele, immigratsiooniküsimustele saame aidata lahendada ka küsimused seotud tööliste majutuse ja ka transpordiga.

Hetkel siis tegemist meie populaarseima teenusega Eestis!

Hinnad alates 400 EUR/kuu töölise kohta. Hinnale lisandub käibemaks!

Lisateenused

Sul on sobivate oskustega töötaja leitud, kuid vajad abi talle vajalike dokumentide vormistamisel ja Eestisse toomisel? Oleme valmis oma kogemust jagama ja pakume lisateenusena alljärgnevaid võimalusi:

1. Lühiajalise töötamise registreerimise vormistamine –  40 eur kandidaat

2. D-liiki viisa taotlus töötajale – 80 eur kandidaat

3.  Kandidaadi saatmine PPAs viisataotluse sisseandmisel 60 eur/tund,  minimaalselt 1 tunni tasu

4. Transport Lviv – Tartu  275 EUR

5. Elamisloa taotluse juurde tööandja kutse vormistamine

6. Töötukassa poolt võõrtööliste maaletoomise loa väljastamise jaoks avalduse vormistamine 60 eur/tund

Hindadele lisandub KM, taotluste puhul ka riigilõiv

Meie tegevusvaldkonnad

Meil on piisavalt kogemust, teadmisi ja resursse, et pakkuda teenuseid mitmele tegevusvaldkonnale. Me ei taha panna ennast raamidesse ja pigem vaatame igat klienti kui erilahendust nõudvat projekti. Seega pakume terviklahendusi igale keskmisele või suuremat sorti ettevõttele!

Ehitus

Ehitus on PiipRent`i üks põhilisemaid tegevusalasid! Oleme kindlasti piisavalt kogenud, et pakkuda lahendusi kõikvõimalike erinevate ehitusprojektide jaoks, olgu siis tegemist eramu või kasvõi ostukeskuse ehitamisega. Meie andmebaasist leiad erinevate oskustega tublisid ja ennast tõestanud töömehi.                               Ametikohad, mida oleme täitnud (nimekiri pole lõplik):

Üldehitaja, puussepp, betoneerija, saalungite ehitaja, armeerija, troppija, kraanajuht, müüriladuja, elektrik, torumees, ekskavaatori operaator, tisler, abitööline, objektijuht, projektijuht, eelarvestaja jne

Transport, Logistika ja laod

Soovid rahvusvahelist autojuhti? Abi laos komplekteerimisel?

Meil on sulle kindlasti vajalik tööline!

Meil on:

Autojuhid, laadijad, pakkijad, tõstukijuhid, mehaanikud, abitöölised, laotöölised jne.

 

Meelelahutus

Piiprent saab aidata ka ürituste korraldamisel. Võime leida ja pakkuda igasuguseid abikäsi, et aidata korraldada erinevate mastaapidega üritusi.

Rollid, mida saame täita:

Kokad, ürituste abikäed, turvamehed, toitlustajad, meelelahutajad.

Põllumajandus

Hooajaline põllumajandustöö on meile tuttav. Meil on kujunenud kindlad töölised kes tulevad igal aastal 3-6 kuuliseks perioodiks appi meie talunikele ja põllumajandusettevõtetele. 

Töölised keda tihti oleme pakkunud:

Farmitöölised, traktoristid, istutajad, korjajad, lüpsjad, karjused jne.

Tootmine

Tootmine on endiselt Eestis tööjõumahukas ettevõtmine. Saame aidata efektiivse ja lojaalse töötajaskonna leidmisel ja haldamisel. Leiame igale kliendile just neile sobiva lahenduse.

Meil on Teile pakkuda:

Keevitajad, liinitöölised, tõstukijuhid, komplekteerijad jne.

Kuidas meid leida?